Mesačný svit

Obrazok
Měsíční svit
Moonlighting

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

7.5 out of 10 based on 4836 ratings Země: USA  1985 
Trvání: 66x60 min
Hodnocení: 75%

Žánr: Krimi, Komedie, Akční,

Režírujú: Stanley Donen, Kevin Connor, Dennis Dugan, Christopher Leitch, Sam Weisman, Peter Werner, Christian I. Nyby II, Edwin Sherin, Artie Mandelberg, Robert Butler, Allan Arkush, Paul Krasny, Christopher Hibler, Paul Lynch, Burt Brinckerhoff, Will Mackenzie,

Hudba: Alf Clausen,


OBSAH

Když agent topmodelky Madelyn 'Maddie' Hayesové (Cybill Shepher) utekl se všemi jejími penězi do jižní Afriky, nezbylo jí než dům a prodělečná detektivní agentura nazvaná City Angels vedená laxním bohémem Davidem Addisonem (Bruce Willis). Maddie ji přejmenovala na Blue Moon a i přes původní záměr ji rychle prodat, vrhla se na práci soukromého detektiva se zájmem. Agentura Blue Moon se stala tím, co potřebujete, když váš manžel zahýbá, jste ohroženi bláznivým vrahem nebo unesli vašeho milého a šílený zabiják ohrožuje svět. A to vše s Maddienou krásou, Davidovým šarmem, rýmováním sekretářky Agnes DiPesto (Allyce Beasley) a bláznivostí jejího přítele Herberta Quentina Violy (Curtis Armstrong).

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.