Space: 1999


Spazio: 1999Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

8 out of 10 based on 46 ratings Země: Velká Británie  / Itálie  1975 
Trvání: 48x52 min
Hodnocení: 80%

Žánr: Drama, Dobrodružný, Sci-Fi,

Režírujú: Val Guest, Kevin Connor, Lee H. Katzin, Peter Medak, Bob Kellett, Robert Lynn, Charles Crichton, Ray Austin, Tom Clegg,

Hudba: Ennio Morricone, Barry Gray,


OBSAH

V roce 1999 je velkým problémem nukleární odpad, na Zemi pro něj už není místo a je proto skladován na Měsíci. Bohužel však dojde k nečekané havárii, při které exploze odpadu odmrští Měsíc hluboko do galaxie i s 311 člennou posádkou základny Alfa. Posádka je uvězněna na Měsící, řítícím se velkou rychlostí napříč galaxií, bez naděje na návrat domů.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Olda54: Tak na tohle jsem na Uložto narazil a byl jsem překvapen, že to tam je. Patrně je tam všech 48 dílů - stačí jen projít odkazy a jak jsem ověřil tak je to engliš s polským lektorem. Kdo neví ? Tak je to přes původní engliš stopu čteno polským jazykem - kdo zná polskou TV tak bude vědět.
19. 05. 2013 reagovat
Flynn: Odborně řečeno Voiceover, doslova "hlas přes", jednohlasý dabing, používaný i v Rusku. Více viz http://cs.wikipedia.org/wiki/Voiceover
19. 05. 2013 reagovat

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.