Sueurs froides

Obrazok
Studený pot

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 1 ratings Země: Francie  1988 
Trvání: 18x26 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Thriller, Krimi,

Režírujú: Patrice Leconte, Hervé Palud, Josée Dayan, José Pinheiro, Alain Bonnot, Pierre Jolivet, René Manzor, Régis Wargnier, Arnaud Sélignac, Philippe Setbon, Romain Goupil, Bernard Nauer,

Hudba: Germinal Tenas,


OBSAH

Herec a režisér Claude Charbol se nikdy netajil svým obdivem k Alfredu Hitchcockovi a tak není divu, že přijal roli průvodce v osmnáctidílném seriálu, který byl holdem americkému režisérovi. Seriál krátkých napínavých příběhů byl pojmenován podle Hitchcockova filmu Vertigo (1958). Některé povídky mají charakter klasických detektivek. Například v prvním díle se snaží žárlivý manžel elegantně zbavit milence své ženy. Jiné se blíží žánru mystery, ve druhém pokračování se muž snaží bojovat s nočními můrami, dle nichž mu před očima sublimují postupně všechny osoby v okolí. Desátý díl je černohumorným příběhem žárlivého slepce, jenž podezřívá svoji ženu, že má poměr s jejich společným známým.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.