Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka

Obrazok
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti
Law & Order: Special Victims Unit

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

6.7 out of 10 based on 2583 ratings Země: USA  1999 
Trvání: 295x45 min
Hodnocení: 67%

Žánr: Mysteriózní, Drama, Krimi,

Režírujú: Clark Johnson, Rick Rosenthal, Jonathan Kaplan, Lesli Linka Glatter, Tom DiCillo, Chris Eyre, Jean de Segonzac, Ted Kotcheff, Chad Lowe, Peter Medak, Alan Metzger, Jud Taylor, Elodie Keene, Alex Chapple, Joyce Chopra, Edwin Sherin, Juan José Campanella, Eric Darnell, Michelle Maxwell MacLaren, Jim McKay, Steve Shill, Michael Fields, Matt Earl Beesley, Guy Norman Bee, Gloria Muzio, James Hayman, David Platt, Darnell Martin, Michael Zinberg, Alex Zakrzewski, Aaron Lipstadt,


OBSAH

Spin-off jednoho z nejdelších a nejúspěšnějších krimiseriálů nejen společnosti NBC - Law & Order. Myšlenka původního seriálu, tedy rovnocenné rozdělení dílu na "část detektivní" a "část soudní", se posouvá ve prospěch práce vyšetřovatelů, i když divák si užije i charizmatických státních zástupců. Special Victims Unit neboli Útvar Pro Zvláštní Oběti je zvláštní oddělení NYPD, které se zabývá řešením případů násilných trestných činů se sexuálním motivem. V Law & Order: SVU ale nejsou hlavní zločiny ani jejich pachatelé. Jsou to muži a ženy s odznakem, kteří se snaží žít své normální životy a chránit svoje blízké před zvěrstvy, která vidí při své práci dnes a denně.

Právě práce s postavami a kvalitní scénáře vynesly tomuto seriálu řadu ocenění, z nichž nejprestižnější jsou Zlatý Glóbus a Emmy pro představitelku detektiva Olivie Bensonové, herečku Marisku Hargitay, která nezůstává nic dlužna proslulosti své matky, Jayne Mansfieldové.


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.