Babylon 5

Obrazok
Babylon 5
Babylon 5

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

7.3 out of 10 based on 1416 ratings Země: USA  1994 
Trvání: 110x45 min
Hodnocení: 73%

Žánr: Sci-Fi, Drama,

Režírujú: Stephen Furst, Michael Vejar, Doug Lefler, John Lafia, Lorraine Senna, John McPherson, Kevin James Dobson, Jesús Salvador Treviño, Richard Compton, Janet Greek, Tony Dow, J. Michael Straczynski, Adam Nimoy, Bruce Seth Green, Mario DiLeo, Goran Gajic,

Hudba: Christopher Franke,


OBSAH

Babylon 5 je americký televizní sci-fi seriál, zaměřený převážně na dospělé publikum. Jeho tvůrcem je J. Michael Straczynski, který je zároveň i producentem a scénáristou většiny epizod. Seriál se odehrává na vesmírné stanici Babylon 5, založené deset let po válce mezi Pozemšťany a Minbari, jejíž misí je zachovat mír mezi rasami obývajícími naši galaxii. Jednotlivé epizody seriálu na sebe navazují a mají propracovanou dějovou linii. Zabývají se hlavně vývojem postav v průběhu událostí, ať už jsou to politické změny v Pozemské alianci, jež se propadá do diktatury, hrozící vnitropozemský konflikt mezi telepaty a "normály", opakující se konflikty mezi rasami Centauri a Narnů, a především nadcházející válka s tajemnou rasou známou jen jako Stíny, proti kterým se chystají do boje snad ještě tajemnější Vorloni.

Seriál jako celek je jeden velký příběh, v kterém, podobně jako v životě, postavy postupně zjišťují, že nikdo není tím, kým se zdál zprvu být, a že je občas těžké rozlišit spojence od nepřátel.


Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.