Greengage Summer, The

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 1 ratings Země: Velká Británie  1961 
Trvání: 99 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Romantický, Drama, Komedie,

Režírujú: Lewis Gilbert,


OBSAH

Ve Francii to měly být jejich nejhezčí prázdniny, ale vše se pokazilo hned na začátku. Když vystoupily z vlaku na malém venkovském nádraží Vieux Moutiers a jen bezmocně přihlížely, jak jejich maminku vynášejí z vlaku do přistavené sanitky na nosítkách, už už měly slzy na krajíčku. Šly pak s kufry pěšky do hotelu Les Oeillets, starého ale pěkně opraveného zámku, kde jim ti Francouzi zprvu nechtěli rozumět, a potom je odmítli ubytovat, samotné děti k nim prý nesmí. Ještě že se v poslední chvíli objevil pan Eliot (Kenneth More), který se jich přede všemi zastal.

Všichni čtyři britští sourozenci, šestnáctiletá Joss (Susannah York), o tři roky mladší sestřička Hester (Jane Asher), nejmladší Vicky i její o něco starší bráška Wilmouse si Eliota, milence madame Zisi (Danielle Darrieux), velmi přísné majitelky hotelu, ihned oblíbily. Maminku si s vážnou otravou krve ponechali v nemocnici, a tak byl Eliot jediným člověkem, kterému důvěřovali, protože se jich zastal a bránil je i nadále. A on, pokud zrovna nebyl na svých tajemných cestách do Paříže, povídal si s nimi nebo je bral ven autem na výlety, a dokonce jim dovolil ochutnat šampaňské! Madame Zisi na ně žárlila a nejednou jim svou nevraživost dala najevo. Nejvíc měla spadeno na Joss, protože v pohledné dospívající dívce cítila vážnou konkurenci. Joss se totiž toho léta poprvé doopravdy zamilovala…

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.