Starsky and Hutch

Obrazok
Starsky a Hutch

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

6.3 out of 10 based on 215 ratings Země: USA  1975 
Trvání: 88x60 min
Hodnocení: 63%

Žánr: Krimi, Drama, Akční,

Režírujú: Paul Michael Glaser, Don Weis, Gene Nelson, David Soul, Reza Badiyi, Bob Kelljan, Randal Kleiser, Ivan Dixon, Peter Levin, Jack Starrett, Ivan Nagy, Barry Shear, Michael Schultz, Georg Stanford Brown, Nicholas Colasanto, Leo Penn, George McCowan, William Crain, Dick Moder, Earl Bellamy, Fernando Lamas, Arthur Marks,

Hudba: Alan Silvestri, Lalo Schifrin, Tom Scott,


OBSAH

Detektiv Dave Starsky je horká hlava, nepochybně nejimpulsivnější člen policejního sboru kalifornského Bay City. Při práci se nebojí tasit, jeho autu řvou gumy, i když stojí, a pořádný den je pro něj korunovaný rvačkou, při níž létají židle na hlavy zločinců. To detektiv Ken „Hutch“ Hutchinson je z klidnějšího těsta. Všechno radši dvakrát promyslí, nikam se zbytečně nežene a raději přemýšlí o tom, jak by se daly co nejsnadněji vydělat peníze. Každý jeden znamenají pro kalifornské drogové dealery, mafiány a ostatní svoloč hrozbu, když je ale policejní kapitán Dobey spojí do jednoho týmu, a navrch se k tomu připočte ještě fikaný informátor Huggy Bear, vznikne zbraň hromadného ničení.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.