Crossing Jordan

Obrazok
Drzá Jordan

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

5.4 out of 10 based on 1527 ratings Země: USA  2001 
Trvání: 117x44 min
Hodnocení: 54%

Žánr: Drama, Krimi,

Režírujú: John Badham, Rick Rosenthal, Nick Gomez, Dick Lowry, Stephen Williams, Tim Hunter, Donna Deitch, Andy Wolk, Ian Toynton, Rachel Talalay, Allan Arkush, Arvin Brown, Jesús Salvador Treviño, Karen Gaviola, Michael Zinberg, Ravi Kapoor, Alex Zakrzewski, Aaron Lipstadt,


OBSAH

Doktorka Jordan se vrací do Bostonu na své původní místo soudní lékařky. Kdysi musela tuto práci opustit kvůli tomu, že při pracovní diskusi napadla svého kolegu. Doktor Garrett Macy přijal Jordan zpět, protože si je dobře vědom jejích profesionálních schopností. Jordan to však svému nadřízenému nijak neusnadňuje. Je totiž výbušná a ráda si dělá věci po svém. Ačkoli má Jordan pracovat jako soudní lékařka a její práce má začít a skončit ohledáváním zemřelých, neubrání se doktorka nutkání pátrat po pachatelích trestných činů.Seriál v hlavní roli s Jill Hennnessy napsal americký scénarista Tim Kring.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.