Štúdio šport

Obrazok
Studio sport
Sports Night

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

6.7 out of 10 based on 44 ratings Země: USA  1998 
Trvání: 45x30 min
Hodnocení: 67%

Žánr: Sportovní, Drama, Komedie,

Režírujú: Alex Graves, Timothy Busfield, Dennie Gordon, Danny Leiner, Robert Berlinger, Bryan Gordon, Don Scardino, Thomas Schlamme,

Hudba: W.G. Snuffy Walden,


OBSAH

Ron Howard s Imagine Entertainment (Apolo 13,) a scenárista a výkonný producent Aaron Sorkin (Pár správných chlapů, Americký prezident) spojili síly při natáčení komediálního seriálu, který diváky zavádí do centra do zmatků v zákulisí kabelové sportovní sítě. DAN RYDELL (Spolek mrtvých básníků) a CASEY McCALL jsou oporou oblíbené sportovní show Studio Sport, která se drží na třetím místě sledovanosti ve vysílání kanálu Continental Sports. Jsou nejlepší kamarádi nejen před kamerou, ale i v soukromí, navzdory tomu, že skoro vždycky a skoro na všechno mají opačný názor. Casey, který se nedávno rozvedl, cítí rostoucí únavu z natáčení reportáží o skvěle placených atletech a jejich nemožném chování na hřišti, kteří přesto vždycky stojí v popředí zájmu médií. Dan si myslí něco jiného a snaží se vytrhnout Caseyho z letargie. Tmelem, který drží jejich přátelství pohromadě, je společná láska ke sportu a radost z toho, že mohou milionům diváků noc co noc přinášet hodinové živé vysílání o nejvýznamnějších sportovních událostech. Spolupracovníci Dana a Caseyho se v zákulisí samozřejmě snaží o to, aby vysílání show šlo jako po másle. Půvabná leč přísná produkční DANA WHITAKEROVÁ se nebojí sdělit svůj názor komukoliv – včetně dvojice, která na pořadu má takové zásluhy – aby jej udržela pohromadě. Mládí a rozpustilost produkční NATALIE ROSENOVÉ kontrastují s jejími zkušenostmi a rozvahou. JEREMY GOODWINOVI se zase splnil sen - pracuje se svými idoly Danem a Caseym. A vedoucí výroby ISSAC JAFFEE (hraje ho dvojnásobný držitel ceny Emmy Robert Guillaume) je zralý chladnokrevný profík, který má u týmu takřka otcovskou autoritu.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.