Incredible Hulk, The

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

6 out of 10 based on 66 ratings Země: USA  1978 
Trvání: 80x48 min
Hodnocení: 60%

Žánr: Drama, Sci-Fi, Akční, Dobrodružný,

Režírujú: Kenneth Johnson, Michael Vejar, L.Q. Jones, Bernard McEveety, Nick Havinga, Reza Badiyi, Chuck Bowman, James D. Parriott, Bill Bixby, Joseph Pevney, Alan J. Levi, John McPherson, Michael Preece, Larry Stewart,


OBSAH

Hlavním hrdinou je doktor David Banner (Bill Bixby), který se při laboratorním experimentu nešťastně předávkuje radioaktivními gama paprsky. Od té doby na sobě pozoruje neuvěřitelné změny - kdykoliv je ve stresu, změní se v zelené monstrum s nadlidskými silami, Hulka (Lou Ferrigno). Po každé přeměně si doktor Banner vůbec nevzpomíná, co v těle monstra prováděl. Jeho laboratoř exploduje a on je prohlášen za mrtvého.
Na rozdíl od jiných komiksových hrdinů s nadpřirozenými schopnostmi, zde je postava doktora Bannera ve zvláštní situaci. Své schopnosti má doktor Banner nedobrovolně, cestuje po Spojených státech a zoufale pátrá, jak se tohoto prokletí zbavit. Na své cestě je navíc vytrvale pronásledován bulvárním reportérem Jackem McGee, který tuší nějakou senzaci. Banner navštěvuje přátele a přijímá různá zaměstnání. Na svých toulkách potkává mnoho lidí a přes své schopnosti jim pomáhá z nesnází.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.