Magnum

Obrazok
Magnum
Magnum, P.I.

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

6.1 out of 10 based on 1375 ratings Země: USA  1980 
Trvání: 162x48 min
Hodnocení: 61%

Žánr: Mysteriózní, Drama, Krimi, Dobrodružný, Akční,

Režírujú: Robert Loggia, Virgil W. Vogel, Michael Vejar, Arthur Allan Seidelman, Bernard L. Kowalski, Sidney Hayers, James Frawley, David Hemmings, Peter Medak, Winrich Kolbe, John Llewellyn Moxey, Donald P. Bellisario, Roger Young, Stuart Margolin, Michael O'Herlihy, Gilbert M. Shilton, Jackie Cooper, Ivan Dixon, Burt Kennedy, Ray Austin, Russ Mayberry, John Patterson, Ron Satlof, Vincent McEveety, Jerry Jameson, Alan J. Levi, Corey Allen, Georg Stanford Brown, Tony Wharmby, Burt Brinckerhoff, Leo Penn, Rod Daniel, Reuben Leder, Roger E. Mosley, Bruce Seth Green,


OBSAH

Thomas Sullivan Magnum III vyrůstal s otcem mariňákem, který umřel, když mu bylo deset. Thomas pak v 18 letech vstoupil do Námořní Akademie, již dokončil jako důstojník ve třetí generaci. Pak se stal členem speciální jednotky Navy Seal a odveleli ho do Větnamu, kde poznal Theodora "TC" Calvina a Orvilla "Ricka" Wrighta. Po válce ho přeřadili do Námořní vyšetřovací služba v Pearl Harboru. Když jeho kamarádi opustili armádu, TC si otevřel leteckou turistickou kancelář a Rick se stal ředitelem snobského klubu. Jednoho dne nedlouho po 33 narozeninách si uvědomil, že o něco přichází a tak opustil námořnictvo a odjel za přáteli na Hawai, kde se stal soukromým detektivem. Tam si jej najmul milionář Robin Masters, aby dohlížel na jeho sídlo na severu ostrova Oahu, zatímco bude Robin jezdit po světě a psát knihy. Sídlo řídí upjatý Brit Jonathan Quayle Higgins III, jenž dříve sloužil v Královské armádě jako major a pochází ze starého šlechtického rodu. Magnum žije v domku pro hosty, řídí Robinovo Ferrari, hádá se s Higginsem a řeší různé případy, jak Robinových hostů, tak starých známých i neznámých za pomoci všech přátel včetně Higginse.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.