Super Force

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

10.0/10 (1 hlas)

6.9 out of 10 based on 36 ratings Země: USA  1990 
Trvání: 48x30 min
Hodnocení: 69%

Žánr: Sci-Fi,

Režírujú: Jerry Lewis, David Nutter, Sidney Hayers, John Nicolella, Russ Mayberry, Les Landau, Richard Compton, Tom DeSimone,

Hudba: Joel Goldsmith, Kevin Kiner,


OBSAH

Astronaut Zachary Stone (Ken Olandt) se vrací ze své mise v hlubokém kosmu a zjišťuje, že jeho bratr policista byl zavražděn. Jeho vrahové jsou stále na svobodě. Frustrován zdánlivým nedostatkem zájmu nebo pokroku v případu, rozhodne se Zach najít vrahy sám a přivést je před soud. Nastoupí tedy do policejního oddělení města Metroplex jako detektiv. Po prvním neúspěšném pokusu, který téměř skončí jeho smrtí ve Zločinné zóně Metroplexu je Zach osloven F. X. Spinnerem (Larry B. Scott), výzkumným pracovníkem ve firmě Hungerford Industries, který vyvinul prototyp kosmického brnění, které ale kvůli nedostatku financí nebude nikdy použito. Po vraždě zakladatele Hungerford Industries E. B. Hungerforda (Patrick Macnee), blízkého přítele Stoneovy rodiny, Zach přesvědčí Spinnera, aby oblek uzpůsobil k bojovým účelům. Spolu s prototypem motocyklu utvoří základ ilegální jednotky pro boj se zločinem nazvanou "Super Force", které pomáhá i počítač Hungerford. Během druhé série přidává Zach do svého bojového repertoáru i limitované abnormální psychické schopnosti - výsledek zážitku blízko smrti v poslední epizodě první série. Do týmu vstupuje policista Zander Tyler (Musetta Vander) z oddělení paranormálních jevů.
Oblek Super Force vytvořil Robert Short, který je také autorem červeného obleku, který nosil John Wesley Shipp v akčním seriálu FLASH.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.