Misia: Zem

Obrazok
Země: poslední konflikt
Earth: Final Conflict

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

4.8 out of 10 based on 137 ratings Země: USA  / Kanada  / Německo  1997 
Trvání: 110x41 min
Hodnocení: 48%

Žánr: Akční, Drama, Mysteriózní, Sci-Fi,

Režírujú: Vincenzo Natali, David Winning, Kelly Makin, Allan Kroeker, Stephen Williams, James Head, Allan Eastman, Bruce Pittman, Tibor Takács, David Warry-Smith, Martin Wood, Terry Ingram, Jim Kaufman, J. Miles Dale, Joseph L. Scanlan, Brenton Spencer, Will Dixon, Milan Cheylov, Michael Robison, Ken Girotti, William Gereghty, John Stead, Jeff Woolnough, Neill Fearnley, Rod Pridy,


OBSAH

Na začátku 21. století navštíví v tomto sci-fi seriálu naši matičku Zemi mimozemská rasa Taelonů. Přijeli prý v dobrém, poznávat a studovat naši civilizaci a pomáhat lidem v boji proti nemocem, hladomoru a zločinu. Jejich tvrzení ale v mnohých vzbuzuje nedůvěru, a je zformováno hnutí odboje. V jeho čele stojí poručík William Boone, který je poté, co zachrání život jednomu z Taelonů, mimozemšťany najat, aby se stal jejich prostředníkem v komunikaci s pozemšťany. Boone tak dostává šanci odhalit skutečné důvody, proč na Zem Taeloni vůbec přijeli.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.