Poltergeist: Odkaz


Poltergeist: The LegacyObrazok
Poltergeist

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

5.9 out of 10 based on 141 ratings Země: Kanada  / USA  1996 
Trvání: 88x60 min
Hodnocení: 59%

Žánr: Sci-Fi, Horor,

Režírujú: Gary Sherman, William Fruet, Mario Azzopardi, Allan Eastman, Michael Keusch, Helen Shaver, Gilbert M. Shilton, Jerry Ciccoritti, Stuart Gillard, Brad Turner, Jim Kaufman, Rafal Zielinski, Paul Lynch, Joseph L. Scanlan, Brenton Spencer, Michael Robison, Ken Girotti, Graeme Lynch, George Mendeluk, Derek de Lint, Mike Rohl, Neill Fearnley,

Hudba: Mark Mancina, John Van Tongeren,


OBSAH

Pokud na Zemi existuje zlo, musí existovat i dobro, aby síly byly v rovnováze. Když ďábel, duchové, démoni a jiné síly zla provozují své rejdy, nastupují členové The Legacy, kteří byli předurčeni k boji proti silám temnot. V jejich čele stojí Darek. V pilotním filmu: Darek, jako malý chlapec, byl u smrti svého otce, když se snažil shromáždit a skrýt na bezpečné místo sedm truhel, v nichž jsou uvězněni démoni. Pokud tito démoni budou osvobozeni, otevřou brány pekla a na Zemi nastane hrůzovláda. Jako dospělý muž Darek pokračuje v otcově úkolu. Když je nalezena poslední truhlice, zdá se, že úkol je splněn. Jenže členové spolku, kteří hlídají klíče od truhlic, jsou postaveni proti záludnému nepříteli - démonu, který umí najít slabinu v myslích svých protivníků a využít ji pro získání klíčů a vypuštění démonů.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.