Family Law

Obrazok
Rodinné právo

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

5.6 out of 10 based on 82 ratings Země: USA  1999 
Trvání: 68x60 min
Hodnocení: 56%

Žánr: Romantický, Drama, Krimi,

Režírujú: Kari Skogland, Fred Gerber, Elodie Keene, John Patterson, Jeremy Paul Kagan, Julie Warner, Michael Schultz, Richard J. Lewis, Paul Haggis, Ericson Core, Martha Mitchell, Adam Nimoy, Oz Scott, Max Mayer,

Hudba: Mark Isham, Jeff Beal,


OBSAH

Lynn Holtové (Kathleen Quinlan), úspěšné advokátce v oblasti rodinného práva, je zasažena životní rána ve chvíli, kdy jí manžel/právník oznámí, že se chce nechat rozvést a opustit ji kvůli jiné ženě. Je raněna ještě více, když zjistí, že jí okradl o soukromou praxi, kterou si společně vybudovali, a přebral jí i všechny klienty, nábytek a personál. Zbyl po něm jenom drahý nájem s výhledem do jeho nové kanceláře, odkud může vidět úplně všechno. Lynn je pološílená, ale s pomocí své kolegyně (Julie Warner), která na celou věc pohlíží s čistou hlavou, si uvědomuje, že se musí vzchopit a dát si do pořádku život i kariéru. Uchýlí se ke zvláštním opatřením a pronajme svou kancelář dalším dvěma rodinným právníkům, rozvodovému právníkovi s nevybíravým slovníkem a pochybnou minulostí (Dixie Carter) a charismatickému proutníkovi, kterému se nedá věřit (Christopher McDonald).

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.