Black Scorpion

Obrazok
Černý škorpion

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

4.9 out of 10 based on 25 ratings Země: USA  1995 
Trvání: 92 min
Hodnocení: 49%

Žánr: Sci-Fi, Krimi, Akční,

Režírujú: Jonathan Winfrey,

Hudba: Kevin Kiner,


OBSAH

Angel City. Policistka Darcy Walker (Severance) pochází z policajtské rodiny a tak zatraceně dobře ví, že jak je její práce nebezpečná, tak je i nevděčná a často přijde vniveč. Když je ale zastřelen její otec a ona suspendována zato, že si v cele podala jeho vraha, pochopí, že tudy cesta nevede a pustí se do boje se zločinem na vlastní pěst coby maskovaná vigilantka Černý škorpion. Pro začátek ji nečeká nic menšího než záchrana celého města před padouchem Breathtakerem, který se chystá otrávit vzduch...

Televizní film z produkce Rogera Cormana, který měl premiéru na kabelovém programu Showtime v rámci série Roger Corman Presents. Snímek se dočkal pokračování BLACK SCORPION: AFTERSHOCK (1997) opět v režii Jonathana Winfrey s Joan Severance v titulní roli, po kterém následovala jedna řada televizního seriálu "BLACK SCORPION", kde Severance vystřídala Michelle Lintel, stejně jako ve dvou dalších pokračováních BLACK SCORPION RETURNS (2001) a STING OF THE BLACK SCORPION (2002).

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.