Walk East on Beacon!

Obrazok
Zločin století

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

3.5 out of 10 based on 36 ratings Země: USA  1952 
Trvání: 98 min
Hodnocení: 35%

Žánr: Drama, Thriller,

Režírujú: Alfred L. Werker,


OBSAH

Sovětská špionážní síť se krátce po druhé světové válce zaměří mimo jiné i na vědecký výzkum fyzika Alberta Kafera. Ten žije v Bostonu a jeho výpočty lze využít při projektování nejnovějších raketových zařízení. Z Moskvy přijede do Spojených států dobře vycvičený agent Alex Laščenkov, který pod falešným jménem Gregory Anders převezme řízení celé akce, nazvané Sokol. Jeho cílem je získat od Kafera výpočty výměnou za jeho syna, uneseného a drženého ve východním Berlíně, v sovětském sektoru. Laščenkov má k dispozici dobře zorganizovanou špionážní buňku, složenou z přesvědčených amerických přívrženců komunistické strany, ale také z lidí, kteří pro něj pracují jen z donucení. Netuší však, že díky anonymnímu udání je jeho lidem už nějakou dobu na stopě pátrací skupina FBI v čele s inspektorem Jimem Beldenem...
Snímek režiséra Alfreda L. Werkera vznikl v roce 1952 a patří do série protikomunistických propagandistických děl, zvané Red Scare (Rudý postrach). Vznikl podle článku tehdejšího ředitele FBI J. Edgara Hoovera. Detailní pojednání o práci jeho vyšetřovací agentury, které bylo námětem pro film, vyšlo v časopise The Reader's Digest.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.