Folies-Bergère

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Francie  1956 
Trvání: 102 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Muzikál,

Režírujú: Henri Decoin,


OBSAH

Folies-Bergère - slavný kabaret, který je pro řadu zahraničních návštěvníků synonymem pro Paříž ve vším jejím lesku, podnik slibující zábavu, rozptýlení a snad i trochu flirtu. Tady se bývalý americký voják Bob Wellington na své cestě po Evropě seznamuje se slavnou tanečnicí Claudií. Zamiluje se do ní, usadí se v Paříži a začne se prosazovat jako zpěvák. Současně je ale sžírán žárlivostí, protože se domnívá, že Claudie udržuje milenecký poměr se svým manažerem. Nakonec se ale vše v dobré obrátí a Bob s Claudií triumfují na jevišti Folies-Bergère jako pěvecké a taneční duo.
Jestliže se významný francouzský režisér Henri Decoin věnoval především kriminálnímu žánru, překvapivě mimořádného úspěchu dosáhl s touto nenáročnou komedií lemovanou prostoduchým dějem, ovšem atraktivně obsazenou (ve své době populární americký imigrant Eddie Constantine se slavnou tanečnicí Zizi Jeanmarie). Film měl premiéru v lednu 1957 a ve francouzských kinech jej vidělo více než tři a půl miliónu diváků (za rok 1957 se jednalo o 5. nejúspěšnější titul z domácí produkce).

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.