Tajný svet Alex Mackovej

Obrazok
Tajuplný svět Alex Mackové
Secret World of Alex Mack, The

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

5.3 out of 10 based on 1282 ratings Země: USA  1994 
Trvání: 74x30 min
Hodnocení: 53%

Žánr: Thriller, Sci-Fi, Fantasy, Drama,

Režírujú: Shawn Levy, Linda Shayne, Sean McNamara, Jeff Blyth, Paul Hoen, Tommy Lynch, Ron Oliver, Peter Lauer, Allison Liddi,


OBSAH

Alex Macková je obyčejná 13letá holka se všedními starostmi. Její život však radikálně změní jedna dopraví nehoda. Nákladní automobil, převážející nebezpečný odpad z nedaleké chemičky, havaruje a nebohou dívku potřísní experimentální látka GC-161. Od této chvíle Alex ovládá telekinezi, dokáže metat elektrické výboje nebo se přeměnit do tekuté formy. Všechny tyto vlastnosti jí často pomohou ze situací v nichž jde o holý život, neboť po ní pátrají lidé, kteří už se nemůžou dočkat až si na chemikálií zasaženém děcku vyzkouší své nehumánní pokusy. Na boj proti těmto zlosynům naštěstí není sama. Vždy se může spolehnout na nejlepšího přítele Raye a na svou geniální sestru, jenž se díky své zálibě v přírodních vědách snaží přijít na způsob, jak sourozence dostat zpět do normálu.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.