Last Voyage, The

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 2 ratings Země: USA  1960 
Trvání: 91 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Drama,

Režírujú: Andrew L. Stone,


OBSAH

Měla to být jedna z pěti posledních plaveb kdysi skvostné lodi S. S. Claridon, místo toho to byla cesta poslední.
Po osmatřiceti letech brázdění oceánů se už cestovní loď Claridon připravovala na svůj zasloužený odpočinek. Jedna z posledních plaveb se jí ale stala osudnou. Po výbuchu v kotelně, při kterém zahynulo několik členů posádky i cestujících, začala v oblasti strojovny pronikat do lodi voda. Kapitán Robert Adams, starý ostřílený mořský vlk, stále však příliš pyšný na svou loď, podcení následky nehody a odmítne zahájit podle něj předčasnou evakuaci cestujících. Námořníkům se však nedaří vodu vypumpovat, místo toho hladina stále stoupá.
Na pozadí potápějící se lodi sledujeme dramatický příběh rodiny Hendersonových, jejichž kajuta byla výbuchem zničena. Cliff Henderson musí nejprve zachránit svou dcerku Jill a poté se pokusit vyprostit ženu Laurie, na níž se při výbuchu sesunula část kajuty. Ve zmatku z probíhající evakuace je však sehnání pomoci na stále rychleji klesající lodi téměř nadlidský úkol.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.