Popi

Obrazok
Popi

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 4 ratings Země: USA  1969 
Trvání: 113 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Drama, Komedie,

Režírujú: Arthur Hiller,

Hudba: Dominic Frontiere,


OBSAH

Portorikánský vdovec se pokouší vychovat své dva syny a rozhodne se dát jim lepší život díky plánu, který je dostane do Ameriky.

V komedii režiséra Arthura Hillera se portorikánský přistěhovalec přezdívaný Popi (Alan Arkin) pokouší zajistit svým synům lepší život, snaží se toho však dosáhnout veskrze výstředním způsobem. Obyvatel Harlemu Abraham „Popi“ Rodriguez je natolik odhodlaný dopřát svým synům „americký sen“, že dokonce odloží sňatek se svou nádhernou přítelkyní jménem Lupe (Rita Moreno), aby svůj pošetilý plán mohl provést. V Central Parku Popi své chlapce naučí veslovat a pak je odveze na širý oceán, neboť se domnívá, že se dva „roztomilí uprchlíci z Kuby“, kteří ve Spojených státech hledají azyl, proslaví a že je pak adoptují bohatí Američani. Vše jde jako na drátkách a jeho synové se dokonce dostávají až k samotnému prezidentovi, k Popiho smůle však návštěva v nemocnici, kde se oba „uprchlí Kubánci“ z utrpení na moři zotavují, jeho velké plány zmaří.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.