Wild Palms

Obrazok
Divoké palmy

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

6.1 out of 10 based on 50 ratings Země: USA  1993 
Trvání: 89 + 4x47 min
Hodnocení: 61%

Žánr: Sci-Fi, Thriller, Mysteriózní, Drama,

Režírujú: Kathryn Bigelow, Keith Gordon, Peter Hewitt,

Hudba: Rjúiči Sakamoto,


OBSAH

Na nebezpečí vymývání mozků prostřednictvím nových technologií a léků upozorňuje pozoruhodná dramatická pětidílná sci-fi minisérie, na jejíž produkci se podílel úspěšný režisér Oliver Stone. Její realizaci předcházel již vyhledávaný kreslený seriál, vycházející v časopise, který napsal rovněž scenárista a producent Bruce Wagner.
Hlavní hrdina Harry Wyckoff je dobře situovaný, úspěšný patentový zástupce žijící v Los Angeles, se svou ženou Grace a dvěmi dětmi, Cotym a Deidrou. Jeho nevypočitatelným protihráčem je sebestředný a ambiciózní senátor Tony Kreutzer, jeden ze zakladatelů náboženství Synthiotics, filozofie nového realismu a šéf nové televizní stanice Channel 3.
Televizní minisérie je pozoruhodnou směsí východního mysticismu, politiky, filozofie, hi-technologií, stejně jako se tu objevují „temné přízraky“ moderního světa – drogy, rozpadající se rodiny a další negativní znaky moderní společnosti, které popírají známý americký sen. Vše tak trochu pozvolna obklopuje atmosféra strachu a hrozící zkázy.
Hlavní role vytvořili známé filmové hvězdy James Belushi, Dana Delanyová, Robert Loggia a Angie Dickinsonová. Režie se ujali čtyři úspěšné filmařské osobnosti: Kathryn Bigelowová, Keith Gordon, Peter Hewitt a Phil Joanou.


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.