Black Klansman, The

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 2 ratings Země: USA  1966 
Trvání: 88 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Drama,

Režírujú: Ted V. Mikels,


OBSAH

Sžírán nenávistí a touhou po pomstě, neváhal se i jako cizinec přidat ke společenství, ve kterém ho barva jeho kůže mohla stát i život.

Ještě dlouho po druhé světové válce přetrvává na americkém jihu hluboko zakořeněný rasismus. Černochům není dovoleno vstupovat do některých restaurací, v autobusech smějí sedět jen na vymezených místech, stávají se terčem násilných útoků členů Ku Klux Klanu. Tyto pod rouškou noci a bílou špičatou kápí skrývané zločiny jsou represivními složkami často přehlíženy a viníci zůstávají nepotrestáni. Při jednom z takových útoků dojde v Alabamě k zavraždění malé Mary. Její otec, losangeleský umělec Jerry Ellsworth (Richard Gilden), Afroameričan se světlou kůží, ve snaze pomstít smrt dcery infiltruje do místní organizace Ku Klux Klanu, mezi jejíž členy se hrdě hlásí i šerif a někteří lokální političtí představitelé. Mezitím si příbuzní jiné z obětí v naději na odplatu přivedou do města dva najaté harlemské zabijáky.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.