Ride Beyond Vengeance

Obrazok
Povznesen nad pomstu

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

6.8 out of 10 based on 5 ratings Země: USA  1966 
Hodnocení: 68%

Žánr: Western,

Režírujú: Bernard McEveety,


OBSAH

Obchodník s bizoními kůžemi Jonas Trapp svádí boj se svou neovladatelnou touhou po pomstě, ale zároveň po usmíření se svou ženou Jessií, která ho opustila, zostudila a je nyní provdaná za jednoho z Jonasových úhlavních nepřátel.

Když si chudý kovboj Jonas Trapp vzal dívku z dobré rodiny Jessie, jejich láska neměla na růžích ustláno. Odsouzen k životu ve velkém domě, na každém kroku sledován tetičkou Gussie, od níž celé rodinné bohatství pocházelo, Jonas raději osedlal koně a vyrazil vydělat pár vlastních dolarů. Lov bizonů se protáhl na dlouhých jedenáct let, během kterých mu tvář zarostla a rysy zhrubly tak, že byl k nepoznání. Na zpáteční cestě do Delahay narazil na trojici mužů, jež mu rozpáleným železem na hruď vypálila uvítání. Kromě toho ze sedlové brašny zmizely všechny naspořené peníze. Ani ve městě ho nikdo nepoznal a jeho Jessie se právě zasnoubila s bohatým bankéřem Brooksem Durhamem. Situace volá po kruté pomstě…


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.