Kurča na octe


Poulet au vinaigreObrazok
Poulet au vinaigre

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 3 ratings Země: Francie  1985 
Trvání: 110 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Romantický, Krimi,

Režírujú: Claude Chabrol,


OBSAH

V malém francouzském městečku se tři muži z místní honorace snaží přimět ochrnutou paní Cuno a jejího syna k prodeji domku kvůli výnosnému obchodu. Žena i její syn však odmítají, při jedné ostré hádce dojde k nechtěnému zabití bohatého řezníka. Vzápětí umírá lékař i jeho milenka. K prošetření vražd je povolán inspektor Lavardin, který zjišťuje zajímavě provázané vztahy mezi místní honorací...
Režisér Claude Chabrol v osmdesátých letech postupně opouštěl svou inovační linii natáčení temných psychologických thrillerů, nadále však tvořil divácky úspěšné filmy. S filmem KUŘE NA OCTU (Poulet au vinaigre) poprvé (a nikoli naposledy) navázal spolupráci se spisovatelem Dominiquem Rouletem, k jehož dílu v té době obraceli pozornost i jiní filmoví tvůrci. K postavě inspektora Lavardina se pak Chabrol vrátil ještě o rok později. Ve filmu KUŘE NA OCTU si jednu z hlavních rolí zahrála režisérova bývalá manželka Stéphane Audran, která byla dlouholetou kmenovou herečkou jeho filmů. Film zabodoval také na festivalových přehlídkách a ve Francii měl premiéru 10. dubna 1985.


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.