Last Chapter II: The War Continues, The

Obrazok
Kdo s koho

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

6 out of 10 based on 6 ratings Země: Kanada  2003 
Hodnocení: 60%

Žánr: Krimi,

Režírujú: Richard Roy,


OBSAH

V baru Rosse Desbiense v Torontu se scházejí motorkáři, kteří si říkají Ďábelští jezdci. Jeden z nich, Bob Durelle, přichází s nápadem, aby ve městě povolili několik sekcí z nepřáteleného gangu Trojitých šestek, s čímž Ross nesouhlasí. Přichází i seržant Bill Guénette s dalšími policisty ze skupiny pro potírání organizovaného zločinu, kteří motorkáře sledují, aby proti nim získali usvědčující důkazy o kriminální činnosti. V Montréalu mezitím Trojité šestky, které právě slaví dvacáté výročí vzniku, odhlasují otevření deseti nových anglických sekcí v Ontariu. Ani toto rozhodnutí se nelíbí všem.
Policie odhalí vraždu významného latinskoamerického drogového bosse Pabla Duarteho a obává se války drogových gangů. Bob se dostává do konfliktu s Rossem a zároveň se popere s dalším motorkářem, který je na Rossově straně. Bob zakazuje i své ženě Karen, aby se stýkala s Rossovou manželkou Wendy.
Policie zatím chystá zátah na skupinu motorkářů, kteří přijíždějí z Québecu. Silnici přehradí policejními vozy, mezi nimiž jsou rozestavěni policisté. Skupina motorkářů se blíží.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.