Murphy's Law

Obrazok
Murphyho zákon

  
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

6.8 out of 10 based on 0 ratings Země: Velká Británie  2001 
Trvání: 90 min
Hodnocení: 68%

Žánr: Drama, Krimi,


OBSAH

Tommy Murphy je policajt, který pracuje inkognito a pokouší se odhalit a usvědčit pachatele zevnitř, infiltrací do jejich sítě. Je to vlk samotář nejen v práci, ale i v osobním životě, který pro něj ztratil cenu ve chvíli, kdy jeho osmiletou dcerku unesli a zabili grázlové, jejichž nátlaku nevyhověl. Proto je ochoten a schopen jít do největších rizik a hazardů, neboť jediný smysl své existence vidí dnes ve své práci. A o rizika v ní skutečně nouzi nemá. Což dokáže hned v prvním svém případu, kdy je nasazen na gang bezohledných a krutých zlodějů diamantů, kteří se nezastaví před ničím...

První z pěti samostatných kriminálních příběhů britského seriálu.

Roli Tommyho Murphyho napsal irský romanopisec a scenárista Colin Bateman "na tělo" svému dlouholetému příteli Jamesi Nesbittovi. Tomu Nesbittovi, který coby charismatický Adam ze seriálu Šest v tom okouzlil diváky na celém světě. Tady má ovšem šanci prokázat celou šíři svého hereckého talentu - a dlužno říci, že ji nepromarnil.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.