Se tutte le donne del mondo

Obrazok
Kiss the Girls and Make Them Die

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Itálie  / USA  1966 
Trvání: 106 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Komedie, Akční,

Režírujú: Henry Levin,

Hudba: Mario Nascimbene,


OBSAH

Tajný agent Kelly je svými nadřízenými orgány vyslán do Brazílie za bohatým průmyslníkem Ardonianem, který ve své luxusní vile v Riu de Janeiro provádí podezřelé pokusy. Ardonian vyvinul nebezpečný virus, s jehož pomocí chce sterilizovat všechny muže a s pomocí unesených žen ukrytých ve svém sídle hodlá vybudovat nové lidské pokolení podle vlastních představ. Nebezpečný vir má být ve vhodný okamžik vystřelen ze satelitu na oběžné dráze a tomu musí agent Kelly zabránit.
V záplavě evropských špionážních filmů ze šedesátých let patří titul POLIB DÍVKY A NECH JE ZEMŘÍT (Se tutte le donne del mondo) k těm povedenějším, což je mimo jiné zásluhou slavného producenta Dina de Laurentiise, který do jeho výroby investoval značné finanční prostředky. Film natočil americký režisér Henry Levin, který měl s velkorysými produkcemi již zkušenosti, z Ameriky ostatně pocházeli i dva hlavní protagonisté, Mike Connors a Dorothy Provine. Další herci byli angažováni z Itálie včetně tehdejších krásek Margaret Lee, Nicoletty Machiavelli nebo Marilu Tolo. Role šíleného magnáta Ardoniana byla na míru ušitá Rafu Vallonovi. Film se natáčel v Riu a Římě. Ačkoliv se podobných filmů v Evropě v té době točilo poměrně hodně, tento titul zdatně konkuroval i slavnému Jamesu Bondovi. Bond byl ostatně hrdinou tématicky podobného pozdějšího filmu MOONRAKER (1979).

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.