Big Job, The

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 2 ratings Země: Velká Británie  1965 
Trvání: 85 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Komedie,

Režírujú: Gerald Thomas,


OBSAH

Napřed práce, potom zábava! Britská komedie o tom, co všechno je trojice nešikovných zlodějíčků ochotna udělat, aby si zasloužila své „poctivě“ ukradené peníze.

Plán „Mozka“ George na přepadení tiché banky na předměstí má jediný nedostatek, avšak celkem podstatný - nic ve skutečnosti nejde tak, jak by mělo. Georgeovi, Bookymu a Dipperovi se s trochou štěstí nakonec banku podaří vyloupit, to už ale mají v patách policii. George ještě ve zmatku stihne strčit tašku s padesáti tisíci do dutiny mohutného stromu, pak už je ale ruka zákona popadne za límec. Za „skoro ozbrojené přepadení“ (použili zapalovač ve tvaru pistole) vyfasují každý patnáct let v káznici. Protože skrýš svého lupu nikomu neprozradili, mají se ve vězení na co těšit.
O patnáct let později jsou volní a hned se hrnou pro peníze. Jenže kdo mohl tušit, že město se za dobu, co bručeli, pořádně rozroste, a pole a sady pohltí nová čtvrť? Vykotlaný strom tu stojí – za zdí policejní stanice. Nezbývá nic jiného než se ubytovat v domě přes ulici a vymyslet, jak se k penězům dostat.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.