Ça commence aujourd'hui

Obrazok
Vše začíná dnes

  
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

6.9 out of 10 based on 0 ratings Země: Francie  1999 
Trvání: 117 min
Hodnocení: 69%

Žánr: Drama,

Režírujú: Oliver Reed,


OBSAH

Máme zodpovědnost za svět dětí. Dokážeme ji unést...
Známý francouzský filmař Bertrand Tavernier přináší ve svém snímku Vše začíná dnes látku, jež bývá doménou sociálních dokumentů. Zachycuje totiž složitou a vyčerpávající práci ředitele mateřské školy v severofrancouzském hornickém městečku, postiženém extrémní nezaměstnaností. Daniel Lefebvre své náročné povolání miluje a neúnavně bojuje s každodenními problémy. Potýká se s apatií magistrátních úředníků, s pokrytectvím nadřízených i s finančními a provozními problémy, musí však také řešit četné vážné situace s rodiči dětí. Po jedné rodinné tragédii chce odejít, ale díky svým blízkým, kolegyním z práce i samotných dětí, pochopí, že musí pokračovat v práci, v níž jsou jen drobná, ale důležitá vítězství a v níž znovu a znovu "vše začíná dnes".
Bertrand Tavernier se již několik let intenzivně zajímá o sociální problémy Francie a po svém na ně reaguje. Scénář k filmu napsal společně se svou dcerou Tiffany a s jejím manželem, spisovatelem a dlouholetým ředitelem mateřské školy Dominiquem Sampierem. Syrovost tématu i nevábného prostředí kompenzují tvůrci záběry krajiny a úryvky z veršů, jež píše hlavní hrdina.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.