Venere dei pirati, La

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 3 ratings Země: Itálie  / Západní Německo  1960 
Trvání: 80 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Dobrodružný,

Režírujú: Mario Costa,


OBSAH

Pobřeží Jadranu, 16. století. V kraji Doruzzo vládne tyranský vévoda Zulian, jenž svévolně nakládá s obchodními loděmi, které vplouvají do jeho přístavu. Jeho praktikám se postaví kapitán Mirko se svou krásnou dcerou Sandrou, kteří na svůj odpor doplatí. Kapitán má být pověšen, Sandra poslána do otroctví, i když se za ně přimlouvá vévodův budoucí zeť, hrabě Cesare. Vévodova pyšná dcera Isabella však v žárlivosti trvá na Sandřině odjezdu na Střední Východ do otroctví. Kapitánu Mirkovi se podaří uprchnout z vězení a s přáteli dopadne loď, která odváží jeho dceru. Sandra se pak stává neohroženou královnou pirátů. Cesare mezitím musí řešit dilema, je sice zasnouben s vévodovou dcerou Isabellou, statečná Sandra mu ale velmi imponuje.
Italský film Královna pirátů (La venere dei pirati) natočil režisér Mario Costa, který v té době realizoval více dobrodružných snímků. Z dnešního pohledu se jedná o málo zábavný a banální příběh, jenž je jen jednou z mnoha položek daného žánru, tehdy v západní Evropě velmi oblíbeného. Ve své době ale byly magnetem krásné ženy v rolích statečné Sandry (Gianna Maria Canale) a pyšné Isabelly (Scilla Gabel), hraběte Cesara, který se rozhoduje mezi nimi, ztvárnil osvědčený představitel romantických milovníků, v této době však již starší Massimo Serato.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.