Low Down, The

Obrazok
Život v hrsti

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

4 out of 10 based on 9 ratings Země: Velká Británie  2000 
Trvání: 92 min
Hodnocení: 40%

Žánr: Drama,

Režírujú: Jamie Thraves,


OBSAH

Frankovi je ke třicítce a začíná být značně neklidný. Uvědomuje si, že jeho život se točí pouze kolem práce a kamarádů. Rád by svůj život směřoval jinam, rád by něco změnil...
Skupina londýnských přátel se brodí jednou nohou v apatii, přičemž tou druhou by rádi šplhali vstříc svým ambicím. Umělec Frank (Aidan Gillen) tráví svůj čas kouřením, popíjením a poučováním druhých. Nehodlá dále tolerovat své hlučné sousedy, kteří se živí prodejem drog, a tak se rozhodne koupit si vlastní byt. V realitní agentuře se setkává s Ruby, která mu ukáže, jaké má chabé možnosti. Nedlouho poté začne Frank chodit s Kate a postupně si začne uvědomovat, že on i jeho přátelé se začínají měnit. Mike se najednou začne chovat odpovědně, nejen v práci, ale i v osobním životě – požádá svou přítelkyni o ruku. Jeho kolega John, který chodí vždy a všude pozdě, náhle zvažuje, že změní svou profesi. Frank se mezi nimi cítí jako v pasti, neschopen udělat jakékoli rozhodnutí o svém vlastním životě.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.