Marie-Chantal contre le docteur Kha

Obrazok
Modrý Panter
Marie-Chantal vs. Doctor Kha

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

7.7 out of 10 based on 6 ratings Země: Španělsko  / Francie  / Itálie  / Maroko  1965 
Trvání: 110 min
Hodnocení: 77%

Žánr: Thriller, Krimi, Akční,

Režírujú: Claude Chabrol,

Hudba: Michel Colombier,


OBSAH

Marie-Chantal cestuje vlakem do Švýcarska, kde hodlá strávit zimní prázdniny u příbuzných. Ve vlaku ji osloví tajný agent Bruno Kerrein, který jí do péče svěří podivný klenot ve tvaru tygra s rubínovýma očima. Zatímco další agenti pronásledují Kerreina, doktor Kha, který na šperk čeká, se dozví, že jej u sebe má Marie-Chantal. Mimořádný zájem špiónů několika zemí o zvláštní klenot vyplývá z toho, že v sobě obsahuje vzácný virus, který by jednomu člověku dal moc nad celým lidstvem. Marie-Chantal se proto ocitá v ohrožení…

Slavný francouzský režisér Claude Chabrol v polovině šedesátých let natočil několik více či méně úspěšných špionážních filmů, díky kterým získal peníze na své další umělecky ambiciózní počiny. Stejně jako v jiných filmech, tak i tady hrála jeho manželka Stéphane Audran, v roli agenta Bruna se objevil Roger Hanin, s nímž Chabrol spolupracoval vícekrát. Titulní roli Marie-Chantal ztvárnila vycházející hvězda Marie Lafôret. Film vznikl v koprodukci Francie, Itálie a Španělska, na produkci se podílelo i Maroko, kde probíhalo natáčení exteriérů. Ve Francii měl film premiéru 25. srpna 1965, ve srovnání s jinými Chabrolovými filmy však nedosáhl takového úspěchu a v kinech jej viděl necelý milión návštěvníků.


Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.