Dernier atout

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 1 ratings Země: Francie  1942 
Trvání: 105 min
Hodnocení: 0%

Režírujú: Jacques Becker,


OBSAH

V blíže neurčeném městě v jižní Americe je v hotelu zavražděn muž. Dva mladí studenti policejní školy jsou pověřeni, aby nezávisle na sobě vyšetřili vraždu, výsledek pak určí, kdo z nich se stane policejním důstojníkem. Vyšetřování přináší řadu dramatických zvratů a nakonec oba abonenti pronásledují nejhledanějšího amerického zločince...
Významný francouzský režisér Jacques Becker pracoval od počátku třicátých let jako asistent režie, spolu s dalšími tvůrci se podílel na filmu ŽIVOT PATŘÍ NÁM (1936). Film POSLEDNÍ TRUMF (1942) byl jeho první samostatnou režií a tímto debutem vstoupil do světa francouzského filmu více než výrazně. Zjevně inspirován americkými filmy stylu „noir“ natočil ve spolupráci s několika scénáristy zajímavě pojatou gangsterku, která byla kvůli německé cenzuře situována do imaginární jihoamerické země. Kromě řady známých mužských protagonistů se v jedné z hlavních rolí objevila ženská hvězda Mireille Balin. Film vznikal na jaře 1942 ve studiích, exteriérové scény byly pořízeny v okolí Nice. Francouzská premiéra proběhla 2. září 1942.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.