Zabou


ZabouObrazok
Zabou
Crack Connection, The

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

7 out of 10 based on 94 ratings Země: Západní Německo  1987 
Trvání: 96 min
Hodnocení: 70%

Žánr: Drama, Krimi, Akční,

Režírujú: Hajo Gies,


OBSAH

Komisař Schimanski se setkává s nevlastní dcerou, kterou neviděl několik let, a doufá, že si vzájemně pomohou – ona jemu ve vyšetřování obchodu s drogami a on jí pryč z pochybného podniku, kde se živí tancem. Vše se zkomplikuje, když ho dívka dvakrát po sobě přivede do léčky…
Schimanski vzpomíná na svou ženu a nevlastní dcerku. Poté jdou s Tannerem do feťáckého doupěte a tam zatýkají a chytají narkomany – došlo zde k bodnutí mladíka jeho kamarádem, který byl pod vlivem drog. Později hledají jakéhosi prodejce, pana Sandrowského – muže, který byl podle výpovědí také na místě činu, ale podařilo se mu utéct. Toho najdou v kuchyni nočního podniku a Schimanski tu potká i svou nevlastní dceru Conny, ze které už vyrostla mladá žena. Nyní si říká Zabou a pracuje tady. Ta s ním ale odejít nechce, a tak Schimanski s Tannerem a zatčeným Sandrowskim odchází a odjíždí.
Na stanici je Sandrowski obviněn za obchodování s crackem a zatčený mladík, který je ve vedlejší místnosti, je z jeho přítomnosti evidentně rozzuřený. Tvrdí, že Sandrowski vytáhl nůž jako první. Schimanski je přesvědčen, že jsou drogy ukryté někde v kuchyni podniku a vyráží i s Tannerem místo prohledat...
Schimanski najde v dámské šatně v kabelce jedné z dívek drogy – to by mělo stačit k zavření podniku. Při odchodu Schimanski řekne Tannerovi, kdo je Conny a co s ní a její matkou prožil. Když se Schimanski vrací v noci domů, čeká na něj Conny. Horst ji varuje před vedoucím podniku Hoksem a drogami. Conny mu vyřizuje, že Hoks s ním chce prý mluvit. Schimanski za ním tedy vyrazí. Na místě pak zlikviduje dva muže, kteří na něj byli posláni. Třetí ho ale zajme a píchne mu nějakou drogu. Někdo na něj chce svalit právě Hoksovu vraždu!

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.