Zarabanda Bing Bing

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 1 ratings Země: Španělsko  / Itálie  / Francie  1966 
Trvání: 97 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Komedie,

Režírujú: José María Forqué,


OBSAH

Na dně moře u ostrova Ibiza je nalezeno vzácné zlaté žezlo, o jehož vyzvednutí se za pomoci potápěčů snaží místní archeolog. Několik potápěčů ale krátce nato zemře a v dosud poklidném provinčním městečku se začnou množit agenti tajných služeb několika zemí. Všichni mají o žezlo zájem z různých důvodů, pochopitelně se objevují i zloději najatí teroristickými organizacemi. Místní starosta musí nasadit všechny své síly, aby vzácný artefakt udržel pro své muzeum.
Film Zarabanda bing bing (uváděný pod různými názvy, v české literatuře jako Operace zlaté žezlo) vznikl jako parodie na příběhy Jamese Bonda (jedna z představitelek hlavních rolí, bývalá italská Miss Daniela Bianchi, si přitom krátce předtím v jedné bondovce zahrála). Film realizoval významný španělský režisér José María Forqué, který angažoval mezinárodní herecké obsazení, kromě již zmíněné Daniely Bianchi to byly i další evropské krásky, francouzská herečka Mireille Darc nebo Italka Marilù Tolo. Film se vzhledem k lokalizaci děje natáčel na ostrově Ibiza, další exteriérové scény vznikly na letišti v Římě. Premiéra proběhla v březnu 1966 v Itálii, následovalo uvedení ve Francii, zatímco ve Španělsku jej diváci mohli vidět až v květnu 1967; v žádné evropské zemi však film nezaznamenal nijak velký úspěch, ve Španělsku to bylo necelých 700.000 diváků, ještě méně ve Francii, což se v dobovém kontextu dá považovat za propadák.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.