Arrivano i dollari!

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Itálie  1957 
Hodnocení: 0%

Režírujú: Mario Costa,


OBSAH

Arduino Marchetti před dlouhými lety emigroval do Jižní Afriky, kde velmi zbohatl jako majitel dolů na diamanty. Nyní zemřel a jeho obrovské dědictví má zdědit pět synovců v Itálii. Dědictví má rozdělit Arduinova manželka, teta Caterina, která má ovšem za úkol předtím prověřit charaktery dědiců. Povahové rysy bratrů Pastiových přitom skýtají přehlídku všech možných lidských neřestí – lenost, hrabivost, zálety, žárlivost a pýcha. Napjatě očekávají starou tetičku, namísto toho ovšem přijíždí elegantní dáma, která se navíc vydává jen za strýcovu advokátku.
Italský režisér Mario Costa se ve své kariéře soustředil nejprve na adaptace oper, později se věnoval dobrodružnému žánru a satirická komedie Přicházejí dolary (Arrivano i dollari!) je v jeho filmografii výjimkou, která navíc nepřekročila dobový průměr. Úspěch u diváků nicméně zajistila účast Alberta Sordiho v roli jednoho z dědiců a meziválečné hvězdy Isy Mirandy jako šarmantní tetičky.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.