Péril en la demeure

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Francie  1985 
Trvání: 100 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Drama,

Režírujú: Michel Deville,


OBSAH

David Aurphet, mladý učitel hry na kytaru, přijme nabídku bohatého manželského páru, že bude dávat lekce jejich dceři Vivianne. Mezitím se sblíží s její matkou Julií a propadne vášnivému vztahu. Krátce poté je vystaven vražednému útoku, zachrání jej ale náhodný kolemjdoucí, Daniel Forest, který vysloví domněnku, že vraha najal Juliin žárlivý manžel. Krátce poté se Davidovi dostane do ruky videokazeta se záznamem jedné promilované noci s Julií. Zdá se, že do nejasného soukolí událostí nějak zapadá Davidova mladá sousedka Edwige. Jediné, co se zdá být jasné, že někdo má být zavražděn...
Film PERIL EN LA DEMEURE (Nebezpečí z prodlení) patří k velmi zdařilým titulům francouzské kinematografie osmdesátých let; režisér Michel Deville sice zásadním způsobem vybočil ze své tvůrčí linie, dokázal ale vytvořit věrohodný kriminální thriller se silným erotickým nádechem. V hlavní roli se zaskvěl Christophe Malavoy, neméně zdařile mu ale sekundovali další herci, kteří vytvořili kreace na první pohled duševně vyšinutých jedinců. Příběh, přestože je věrohodný a přesvědčivý, disponuje neotřelými nápady i překvapivými humornými momenty. Film měl ve Francii premiéru 13. února 1985, ve stejné době byl uveden na Mezinárodním filmovém festivalu v Berlíně, bodoval ale především při udílení francouzských Cézarů.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.