Santo contra la invasión de los marcianos

Obrazok
El Santo proti marťanské invazi

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

7.3 out of 10 based on 24 ratings Země: Mexiko  1966 
Trvání: 85 min
Hodnocení: 73%

Žánr: Sci-Fi, Fantasy,

Režírujú: Alfredo B. Crevenna,


OBSAH

Co by byl Festival otrlého diváka bez svého maskota? Také letos se vrátí El Santo do našeho programu, a to v jednom ze svých nejambicióznějších a nejkultovnějších snímků, v němž se neohrožený rek a profesor Ordorica utkají s mimozemskou civilizací z Marsu. Marťané si vybrali Mexiko jako ideální mírumilovný prostor pro své přistání. Nicméně jejich vůdce již dopředu upozorňuje na El Santa, který „je pozemšťanem, jenž se divně obléká“. Zpočátku nikdo invazi z vesmíru nevěří, protože jí mimozemšťané poněkud banálně oznámí v televizi. A pak se rozjíždí přehlídka absurdních záplatek a ulítlých dialogů. Vše je vedeno zápletkou okoukanou z řady padesátkových amerických sci-fi béček. Marťané navštívili planetu Zemi, protože chtějí lidstvo donutit k zastavení výroby jaderných zbraní. Zároveň o svém vážně míněném úmyslu obyvatele přesvědčují tím, že je dezintegrují astrálním okem. Začínají u dětí a dalších bezbranných bytostí. Film je výjimečný také tím, že uvidíme El Santa BEZ MASKY. Navíc k tomu dojde ve chvíli, kdy podlehne sexuálnímu pokušení a skoro se vrhne do víru orgií s Marťankami. Jindy ho poznáme jako milovníka vážné hudby. Poprvé v historii festivalu se nám podařilo získat 35mm kopii El Santova dobrodružství, takže si slavného bojovníka vychutnáme ve vší kráse stejně jako doboví diváci.


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Olda54: EN titule a href=http:www.uloz.toxz6NtREsanto-contra-la-invasion-de-los-marcianos-alfredo-b-crevenna-1966-srt ENhttp:www.uloz.toxz6NtREsanto-contra-la-invasion-de-los-marcianos-alfredo-b-crevenna-1966-srt a
17. 05. 2013 reagovat
peteruu: titulky nahravať cez nahravanie titulkov a nie do komentov.
(reakce na) 19. 05. 2013 reagovat
Olda54: No jo !! To jsou, ale engliš titule a když odkaz připojím výše - tak zas bude někdo nadávat, když nejsou CZSK ?? Kdyby byly české či slovenské tak bych je tam přidal.
19. 05. 2013 reagovat
peteruu: ok tak potom na zaciatok komentu napis ENG titulky alebo nieco take.. ok
20. 05. 2013 reagovat

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.