Red Dwarf: Smeg Ups

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

9.4 out of 10 based on 839 ratings Země: Velká Británie  1994 
Trvání: 51 min
Hodnocení: 94%

Žánr: Komedie,


OBSAH

Jedná se o bonusový pořad k RED DWARF (ČERVENÝ TRPASLÍK). Pořad vyšel v roce 1994 v produkci BBC na VHS a poté se objevil jako součást kompletního balíku VHS či DVD. Scénář napsal a pořad zároveň zrežíroval Doug Naylor (jeden z autorů Trpaslíka). Je zároveň také producentem. Pořadem provází Robert Llewellyn (Kryton 2X4B 523P) a uvede všechny své kolegy z Trpaslíka.

Do roku 1994 bylo natočeno 6 serií trpaslíka (36 dílů) a za tu dobu se nahromadilo spousty zkažených, nepovedených záběrů. Mnoho přeřeků, zapomenutí textu, rozesmání se atd... A právě o tom je tento pořad. Scény pocházejí především ze 4, 5 a 6 série. Pořad také obsahuje nepovedené lety modelů lodí z Trpaslíka, problémy s technickým vybavením, sprostých průpovídek hlavních aktérů, nepoužitých záběrů atd... Dojde také na divaácké dotazy, resp. na 10 nejčastějších otázek kolem Trpaslíka na něž odpovídá Robert Llewellyn.

Celý pořad trvá necelou hodinku a obsahuje také úvodní a závěrečnou znělku Trpaslíka. Scénky jsou výborně nastříhány a působení Krytona jako moderátora je více než perfektní. Pořad se o rok později dočkal pokračování s názvem SMEG OUTS.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.