Kde sú moje deti?

Obrazok
Where Are My Children?

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

5.2 out of 10 based on 8 ratings Země: USA  1994 
Trvání: 100 min
Hodnocení: 52%

Žánr: Drama,

Režírujú: George Kaczender,

Hudba: Craig Safan,


OBSAH

Mladá žena byla odsouzena na tři měsíce do vězení a po propuštění zjistila, že její děti zmizely. Teprve po 25 letech se jí podaří je najít.
Hlavní postavou televizního dramatu natočeného podle skutečné události je Vanessa, mladá žena, která se kdesi v Georgii sama stará o tři malé děti. Píše se rok 1962 a její život se má od základu změnit. Je totiž zatčena FBI a pro zcela triviální zločin odsouzena na tři měsíce do vězení. Když je propuštěna a vrátí se domů, zjistí, že její děti zmizely. Horlivý stát jí je odebral a poskytl pochybné agentuře zprostředkovávající adopce. Pustí se do pátrání po ztracených dětech a zjistí, že za vším je komplot vlivného zákazníka, který využil své moci, aby našel dítě vhodné k adopci. Když se jí nepodaří získat děti zpět zákonnou cestou, rozhodne se je vypátrat na vlastní pěst, současně se však pokouší začít nový život. Pořídí si další dítě, provdá se, a přestože má stále potíže s úřady i s manželem, z něhož se vyklubal povaleč, se snaží žít normálním životem. Rozvede se, a když se po čase seznámí s hodným a tolerantním mužem, který má jejího synka rád jako by byl jeho vlastní, souhlasí, že se za něj provdá. Jejím neštěstím však nemá být konec. Když se syn ve dvaceti letech zabije při autonehodě, upne se zlomená žena k vidině svých dětí a s pomocí televizní reportérky se znovu se pustí do intenzívního pátrání.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.