Diesmal muß es Kaviar sein

Obrazok

  
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Západní Německo  / Francie  1961 
Trvání: 98 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Komedie, Thriller,

Režírujú: Georg Marischka, Helmut Käutner, Géza von Radványi,


OBSAH

Druhá světová válka, bývalý německý bankéř Thomas Lieven působí jako tajný agent ve prospěch Velké Británie proti Německu. Náročný život několikeré identity jej začíná unavovat, zmáhá jej i přítomnost několika krásných agentek v jeho blízkosti, o jejichž skutečných záměrech se lze jen dohadovat. Lieven chce tento styl života opustit, pouští se ale do dalších dobrodružství a stává se špiónem francouzským, nakonec i sovětským.
Film Tentokrát to musí být kaviár (Diesmal muss es Kaviar sein) byl natočen jako součást dvoudílného filmového zpracování románové předlohy slavného J. M. Simmela (prvním filmem byl titul Nemusí to být vždy kaviár – Es muss nicht immer Kaviar sein), režii měl významný filmový tvůrce maďarského původu Géza von Radványi. Film byl natočen v německo-francouzské koprodukci a hlavní roli vytvořil opět O. W. Fischer, natáčelo se v Berlíně, Paříži, Londýně, Lisabonu a v jižní Francii. V Německu měl film premiéru v prosinci 1961 a stejně jako předchozí titul měl značný divácký ohlas.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.