Es muß nicht immer Kaviar sein

Obrazok

  
Celkové hodnotenie

10.0/10 (1 hlas)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Západní Německo  / Francie  1961 
Trvání: 106 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Thriller,

Režírujú: Georg Marischka, Helmut Käutner, Géza von Radványi,


OBSAH

Druhá světová válka, německý bankéř Thomas Lieven proslulý svým antifašistickým postojem pobývá v Londýně. Do nenáviděného Německa se nechce vrátit, ale když selže podpora jeho obchodních partnerů, zbývá jediná možnost, jak se návratu vyhnout, a sice vstup do tajných služeb. Na oko je německým agentem v Británii, ve skutečnosti se ale stává britským špiónem pracujícím proti Německu.
Předlohou k filmu Nemusí to být vždy kaviár (Es muss nicht immer Kaviar sein) byla stejnojmenná románová předloha slavného spisovatele J. M. Simmela z roku 1960, jejího převodu na filmové plátno se o rok později ujal slavný režisér maďarského původu Géza von Radványi. Ten natočil v roce 1961 i druhý film Tentokrát to musí být kaviár (Diesmal muss es Kaviar sein), vzhledem k náhlému onemocnění von Radványiho se na konečné podobě podíleli také Helmut Käutner a Georg Marischka. Film byl natočen v německo-francouzské koprodukci s mezinárodním obsazením a ve své době zaznamenal značný komerční úspěch.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.