La Bête à l'affût

Obrazok

  
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Francie  1959 
Trvání: 95 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Thriller, Drama,

Hudba: Maurice Jarre,


OBSAH

Elisabeth Vermont je bohatá mladá vdova a svůj dům poskytla ke konání dražby ve prospěch sirotků z rodin zabitých policistů. Po skončení dobročinné akce je notář Dancret oloupen o výtěžek dražby a do domu paní Vermontové vzápětí vniká uprchlý vězeň Daniel Morane. Na stopě mu je inspektor Guimard, který řeší nejen krádež peněz z dražby, ale i násilnou smrt dozorce ve věznici, odkud Morane uprchl. Morane se snaží paní Vermontovou přesvědčit o své nevině i o justičním omylu, který jej přivedl do vězení. Elisabeth Vermont mu uvěří a v jeho zájmu se pustí do boje s inspektorem Guimardem, brzy v ní ale začnou hlodat pochybnosti, jestli činí správně.
Jako předloha k filmu Zvíře na čekané (La bête à l′affut) posloužil román amerického spisovatele Daye Keene (1904-1969), jehož detektivku Forests of the Night zfilmoval slavný francouzský režisér Pierre Chenal. Ústřední pár vytvořili tehdy oblíbení herci Françoise Arnoul a Henri Vidal, v roli jejich protivníka inspektora Guimarda se zaskvěl Michel Piccoli. Film měl ve Francii premiéru 17. června 1959 a s dosaženou návštěvností jednoho miliónu diváků se zařadil jen mezi průměrně úspěšné tituly té doby.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.