Simona Chytrová

Obrazok
    

Celkové hodnotenie

nan/10 (0 hlasů)

Herec,   

Narodený: 13.7.1962

Miesto Narodenia: Praha, Československo,

 

...více

Životopis

Simona je narozená roku 1962, povoláním herečka a výtvarnice kostýmů. Od dětství se věnovala sportovní gymnastice (pod vedením Věry Čáslavské se dostala až k titulu mistryně republiky a reprezentace) a baletu. Po zdravotních problémech a statování v Národním divadle se vrhla na herectví a osm let strávila v Semaforu ve skupině J.Suchého, kde začala také s navrhováním kostýmů.

Většinou hraje ve filmech svého manžela, českého režiséra Víta Olmera, se kterým žije více než 18 let a vychovávají spolu potomka, pojmenovaného po tatínkovi. Seznámili se v roce 1987 v Moskvě, kde byl Vít na filmovém festivalu se snímkem "Bony a klid" a Simona na zájezdu s divadlem Semafor. Jako herečka se zejména pánům líbila jako stydlivá Klárka Jágrová v lehce erotickém snímku podle Vladimíra Párala, Playgirls I a Playgirls II. Dále svými kostýmními návrhy přispěla třeba v manželových filmech Waterloo po česku nebo v pohádce Trampoty vodníka Jakoubka. V obou dvou filmech si pochopitelně také zahrála.
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.