Angie Everhart


(Angela Kay Everhart)Obrazok
    

Celkové hodnotenie

nan/10 (0 hlasů)

Herec,   

Narodený: 7.9.1969

Miesto Narodenia: Akron, Ohio, USA

 

...více

Životopis

Angela Kay Everhart se narodila 7. září 1969 v Akronu v Ohiu do početné rodiny, kde měla čtyři starší bratry a jednu mladší sestru. Modelingu se začala věnovat ve svých patnácti letech během studií na střední škole, kde také byla roztleskávačkou. V osmnácti letech už pózovala pro magazíny Elle a Glamour. Současně se stala tváří džínů značky Levi's.

Svůj filmový debut zažila v akční sci-fi komedii POSLEDNÍ AKČNÍ HRDINA (1993) s Arnoldem Schwarzeneggerem v hlavní roli. Poté se objevila v thrilleru JADE (1995), v jednom díle hororové série PŘÍBĚHY ZE ZÁHROBÍ – UPÍŘÍ NEVĚSTINEC (1996) nebo komedii DENIAL (1998). Pokud tyto snímky lze zařadit do kategorie průměr či lepší průměr tak v novém tisíciletí se začala objevovat ve filmech vyloženě špatných. Za mnohé stačí vyjmenovat akční TAJEMNÉ VÝSTŘELY (2000) nebo erotický thriller MRAZIVÁ ZVRHLOST (2003).

V roce 1995 byla Angie zasnoubena se Sylvestrem Stallonem, avšak o rok později se vdala za Ashleyho Hamiltona. Manželství to muselo být zajímavé, neboť vydrželo sotva čtyři měsíce.

I když i přes blížící se čtyřicítku je Angie žena, na kterou rádo spočine nejedno mužské oko, a i nadále se objevuje v jednom filmu za druhým, úspěšná herečka obsazovaná do komerčních hitů se už z ní asi nikdy nestane.
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.