Inés Sastre

Obrazok
    

Celkové hodnotenie

nan/10 (0 hlasů)

Herec,   

Narodený: 21.11.1973

Miesto Narodenia: Valladolid, Castilla y León, Španělsko

 

...více

Životopis

Inés Sastre se narodila 21.11.1973 ve Valladolid, jako malou ji rodiče poslali na jazykovou školu, a díky tomu mluví plynule francouzsky a španělsky, také perfektně ovládá agličtinu a italštinu. Když jí bylo 12, šla s přáteli na casting pro reklamu jednoho fast foodu,Kde byla také vybrána jako protagonistka, a kde si ji všiml Carlos Saura. Později jí obsadil do jedné z vedlejších rolí ve svém filmu EL DORADO s Lambertem Wilsonem.

V roce 1989 vyhrála soutěž agentury Elite a měla našlápnuto ke kariéře modelky. Přesto se jí Inés vzdala a pokračovala dál ve studiu na univerzitě La Sorbonne. Po dokončení studia přišla první hlavní role v koprodukčním drmatu JOHANNA D'ARC OF MOGNOLIA kde si zahrála po boku Delphine Seyrig. Na čas si dala pauzu a až v roce 1995 jsme jí mohli vidět ve vedlejší roli romantické komedie SABRINA po boku takových hvězd jako je Harrison Ford, Julia Ormond nebo Greg Kinnear. O tři roky později se objevila v hlavní roli nepříliš známé komedie VE SVATEBNÍ DEN po boku Diega Abatantuono a Uga Conti. Tento film byl spíš propadák, ale to neodradilo Inés od hraní, a tak jsme jí mohli vidět v seriálu HRABĚ MONTE CHRISTO po boku Gérarda Depardieu nebo v dramatu UN AMOR DE BORGES a FANTOM PAŘÍŽE podruhé po boku Gérarda Depardieu ale tentokrát v jedné z hlavních rolí. Zatím poslední film který natočila je drama s Jeremy Ironsem POSLEDNJI KRUG U MONCI 2.

Nyní se Inés zajímá o hudbu a psaní, ráda hraje tenis, má ráda červené víno a lyžování.
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.