Ashley Johnson


(Ashley Suzanne Johnson)Obrazok
    

Celkové hodnotenie

nan/10 (0 hlasů)

Herec,   

Narodený: 9.8.1983

Miesto Narodenia: Camarillo, Kalifornie, USA

 

...více

Životopis

Ashley Johnson se narodila 9.srpna 1983 v Kalifornii. Její herecká kariéra začala v šesti letech, když hrála roli Chrissy Seaver v seriálu GROWING PAINS v letech 1990 až 1992, kde si zahrála s mladým Leonardem DiCapriem. Následovalo pár rolí v několika seriálech, např. POHOTOVOST, ALL AMERICAN GIRL nebo ALLY MCBEALOVÁ.

Větší role ji čekala v podobě Alex - dcery Mela Gibsona ve filmu PO ČEM ŽENY TOUŽÍ z roku 2000. V roce 2001 propůjčila hlas jedné z postav kresleného filmu PŘESTÁVKA: ŠKOLA MIMO PROVOZ. Dále se objevila ve filmech: PÁNEM SVÉHO KOUTKU, KILLER DILLER nebo NEARING GRACE po boku Jordany Brewster.

Dále si zahrála ve filmu FAST FOOD NATION, OTIS nebo COLUMBUS DAY, většinou méně známé snímky, ale po boku známějších herců. Také měla menší roli ve filmu SAMEC s Ashtonem Kutcherem. V roce 2009 si zahrála ve dvou epizodách jako Carolie v seriálu DOLLHOUSE. Následoval film VÁNOČNÍ DUCH.

Mezi novější počiny patří oscarový snímek ČERNOBÍLÝ SVĚT, nebo štěk z nového trháku AVENGERS, kde si zahrála ženu, která děkuje kapitánovi Amerika za zachránu jejího života. Joss Whedon ji hodně obsazuje, proto se také objeví v jeho dalším filmu MUCH ADO ABOUT NOTHING.

Když zrovna nepracuje, ráda hraje na kytaru a violoncello. Také se ráda věnuje jízdě na snowboardu nebo surfuje.
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.