Chris Potter


(Christopher Jay Potter)Obrazok
    

Celkové hodnotenie

nan/10 (0 hlasů)

Herec, Režisér,  

Narodený: 23.8.1960

Miesto Narodenia: Toronto, Ontario, Kanada

 

...více

Životopis

Christopher Jay Potter se narodil 23. srpna 1960 v Torontu, v Kanadě. Hrát začal už ve škole, ale nikdy si nepředstavoval, že by se mohl herectvím živit. Pracoval jako burzovní makléř v Evropě a v Kanadě a přitom hrál v divadle. První větší roli získal Potter v seriálu MATERIAL WORLD (1990).

Proslavil se hlavně díky dvěma populárním seriálům. V roce 1991 zazářil jako energický policista v seriálu POLICIE Z PALM BEACH. Jednu z epizod dokonce sám režíroval. Také si zahrál syna Davida Carradina v KUNG FU: LEGENDA POKRAČUJE. Hrál například ve filmech UPŘÍMNÝ DŮM, STRACH, LÁSKA PLNÁ OMYLŮ, SEX TRAFFIC nebo OCHRÁNCE. Chris se věnuje také dabingu, svůj hlas propůjčil Gambitovi v animovaném seriálu X-MEN.

Chris je ženatý a má čtyři děti - Jessie, Quinn, Claire, a Gray. V roce 2001 obdržel newyorskou cenu nezávislého filmu a video festivalu za nejlepšího herce ve filmu ROCKET´S RED GLARE.
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.