Keeley Hawes


(Claire Hawes)Obrazok
    

Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

Herec,   

Narodený: 10.2.1976

Miesto Narodenia: Londýn, Anglie, Velká Británie

 

...více

Životopis

Keelley Hawes (vlastním jménem Claire Hawes) se narodila 10. února 1976 v Londýně. Je nejmladší ze čtyř sourozenců. Její otec a dva bratří pracují jako taxikáři. Předtím než se stala herečkou, pracovala jako modelka. Později navštěvovala Theatre School v Marylebone jako např. Emma Bunton nebo Nick Berry. Jejím prvním manželem byl Spencer McCalllum, se kterým má syna. Opustila ho však pět měsíců po svatbě. Krátce nato začala chodit s hereckým kolegou Matthew Macfadyenem. V roce 2004 se vzali a mají spolu dvě děti. Je známá tím, že propůjčila hlas Laře Croft v populárních počítačových hrách.

Její kariéra zahrnuje mnoho televizních seriálů a filmů. Z těch nejznámějších je třeba uvést OUR MUTUAL FRIEND, MANŽELKY A DCERY, MI5, CANTENBURSKÉ POVÍDKY, PŘÍPADY DETEKTIVA MURDOCHA. Při natáčení seriálu MI5 se seznámila s Matthew Macfadyenem. S ním si ještě zahrála ve výborné černé komedii HORŠÍ NEŽ SMRT. Vidět jsme ji ještě mohli ve filmech MSTITELÉ, TRISTRAM SHANDY, TEMNÉ VZPOMÍNKY nebo ČISTÁ PRÁCE.

V současnosti je hlavní hvězdou populárního seriálu ASHES TO ASHES. Za tento seriál získala dvě nominace na TV Quick Award.
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.